poniedziałek, 10 lipca 2017

104. Wiem to

Wiem to
Ja zapominam o chwili 
A myśli błądzą 
Po wzgórzach 
I dolinach pustyni
Bo się zgubiły.

Ale powiedz mi że
To tylko defekt
Drobna skaza 
Lekka rysa na szkle.
J.M.


4 komentarze:

 1. Piękny, intymny utwór napisałaś.
  Pozdrowienia! :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Najpierwej odpowiem na pytanie: Tak, usunąłem większość :) Pojawiła się nowa koncepcja, i generalnie nowy trochę lepszy pomysł. Muszę to ogarnąć i będzie ideolo, a co do image'u to po prostu lubię kombinować :)

  Wiersz bardzo ciekawy. Zmusił mnie bym go przeczytał kilka razy, a poza tym lubię krótkie formy poetyckie :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za uznanie ;-)
  Pozdrawiam! :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Odnośnie kanału to istnieje dalej, w zmienionej formie, ale podobnie jak na blogu jest duże przerzedzenie pomiędzy kolejnymi tworami. Spowodowane jest to wieloma czynnikami. Życie sie troche posypało, ale staram się tworzyć filmy.
  Wiersze pojawiają się rzadko ponieważ czekam aż przyjdą. Nie piszę na siłę. Dlatego gdy splecie się kilka skrajnych emocji 'wypluwa się' wiersz. A jak jest cały czas stan crashed to średnio z weną. Średnio cokolwiek zrobić ze sobą. Dlatego podstawa to praca nad sobą. Moim marzeniem jest to, żeby ktoś mnie kiedyś wydał chociaż raz więc myślę, że warto. Będę myślę częściej teraz wpadał niż tylko dając znać o swoich wierszach.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za te kilka sekund poświęconych na pozostawienie po sobie śladu !! Pamiętaj, że każdy komentarz jest niczym furtka prowadząca prosto do twojego bloga ;) Dziękuję i pozdrawiam!